دکتر نوبخت: 100درصد اعتبارات سفر رئیس جمهوری به استان بوشهر تخصیص می یابد
به گزارش استانداری بوشهر، دکتر محمد باقر نوبخت در بدو سفر یک روزه خود به استان بوشهر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: براساس برنامه ششم توسعه که از سال 1396 آغاز می شود 950هزار فرصت شغلی باید درکشور ایجاد شود.

وی تصریح کرد:در همین راستا در بودجه سال 96 بالغ بر یکهزار میلیارد تومان برای ایجاد فرصت های شغلی جدید اختصاص داده شده است.

دکتر نوبخت یادآورشد: البته اشتغال تنها با برنامه های خاص و ویژه نمی تواند توسعه پیدا کند بلکه افزایش سطح اشتغال از طریق افزایش سرمایه گذاری انجام می شود.

رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: افتخار بنده به جهت جایگاه حقوقی این است که معین استان بوشهر هستم به همین دلیل در توزیع اعتبارات استانی در بودجه سال 1396و در ارتباط با برنامه ششم وظیفه و مسئولیت ویژه ای نسبت به این استان دارم.

وی گفت: علت حضور و همراهی با نمایندگان استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی این است که با استاندار بعنوان نماینده عالی دولت و اعضای شورای اقتصاد مقاومتی جلسه هایی داشته و همه موضوع های اعتباری و اموری مربوط به این استان بررسی شود.

وی گفت: با توجه به ظرفیتی که استان بوشهر دارد و موقعیت و ماموریتی که در دولت دارم جمع تصمیماتمان در این سفر این است که زمینه توسعه برای استان را فراهم تر کنیم.

دکتر نوبخت یادآورشد: در نخستین دقایق حضور در استانی که به فرهنگ، دین و توسعه مشهور است سلام و عرض ادبی به مردم این استان داشته و سلام رئیس جمهور و هیات دولت را خدمتشان منعکس می کنم.

وی در ادامه از ورزشگاه 15هزار نفری بوشهر نیز بازدید نمود. مهندس عباسی معاون فنی و مهندسی شرکت توسعه نیز در این بازدید وی را همراهی کرد.


گفتگوی آنلاین
هیچ اپراتوری در حال حاضر آنلاین نمی باشد
لطفا پیغام خود را گذاشته تا در اسرع وقت به آن رسیدگی و در صورت لزوم با شما تماس گرفته خواهد شد