رضا گل‌محمدی:یکی از مهم‌ترین پروژه‌های ورزشی تهران و کشور در اسلامشهر افتتاح می‌شود
به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان روز سه شنبه 20 شهریور با حضور معاون اول رییس جمهور و وزیر ورزش و جوانان استادیوم 7000 نفری شهدای اسلامشهر اقتتاح خواهد شد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران در خصوص این پروژه گفت: این استادیوم یکی از مهم ترین پروژه های ورزشی استان تهران است که به مناسبت هفته دولت با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور و دکتر مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان افتتاح می شود.

رضا گل محمدی ادامه داد: این استادیوم تمام استانداردهای لازم از جمله چمن طبیعی با بهترین کیفیت و پیست تارتان استاندارد دو و میدانی را داراست و برای رشته های فوتبال و تمام مواد دو و میدانی قابل استفاده می باشد. همچنین تمام 7000 ظرفیت تماشاگر ورزشگاه اسلامشهر دارای صندلی است که با افتتاح آن سرانه ورزشی در این منظقه افزایش قابل توجهی خواهد داشت.

مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران افزود: اسلامشهر از مناطق ورزش خیز است و نزدیکی آن به تهران باعث می شود خواهان زیادی داشته باشد. استفاده از استادیوم شهدای اسلامشهر باعث کاهش فشار از روی ورزشگاه های پیر تهران می شود. همچنین زمین چمن فوتبال طبیعی برای هر منطقه یک امتیاز ویژه محسوب می شود که خوشحالیم مردم اسلامشهر از آن بهره مند خواهند شد.

گل محمدی گفت: طبیعی است که استفاده بهینه و نگهداری از هر مجموعه ای دارای هزینه هایی است که با مدیریت وزارت ورزش و سایر مسئولین این آمادکی وحود دارد تا نگهداری چنین استادیوم هایی از طریق رایزنی و تفاهم با تمهیدات خاص و همکاری شهرداری مناطق انجام شود.


گفتگوی آنلاین
هیچ اپراتوری در حال حاضر آنلاین نمی باشد
لطفا پیغام خود را گذاشته تا در اسرع وقت به آن رسیدگی و در صورت لزوم با شما تماس گرفته خواهد شد