با حکم مدیرعامل و رییس هیات مدیره شرکت توسعه ؛
ناصر محمودی فر به عنوان مدیر جدید مجموعه ورزشی آزادی منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب به نقل از شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور، با حکم مهندس حسن کریمی، ناصر محمودی فر به عنوان مدیر جدید مجموعه ورزشی آزادی تهران منصوب شد. در متن این حکم آمده است :

"نظر به تعهد، تخصص و تجربه ارزشمند جنابعالی به موجب این حکم به عنوان مدیر مجموعه ورزشی آزادی منصوب می گردید. امید است در سایه الطاف الهی با بهره گیری از رهنمودها و منویات مقام معظم رهبری و در راستای سیاست های دولت تدبیر و امید و بهره مندی از تجربیات همکاران و صاحب نظران، در اجرای وظایف مرتبط، اهتمام ویژه مبذول فرمایید. توفیقات روزافزون جنابعالی را از درگاه احدیت متعال خواهانم."

پیش از این سید حسن طباطبایی مدیریت مجموعه ورزشی آزادی را برعهده داشت. مراسم تودیع و معارفه مدیر مجموعه ورزشی آزادی عصر امروز در شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور برگزار شد تا ناصر محمودی فر رسما فعالیت خود را در مجموعه ورزشی آزادی آغاز کند.

همچنین با حکم مدیرعامل و رییس هیات مدیره شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور، سید حسن طباطبایی به عنوان مشاور مدیرعامل در امور مجموعه های ورزشی منصوب شد. در متن این حکم آمده است :

"نظر به تعهد و تجربه ارزشمند جنابعالی به موجب این حکم به عنوان مشاور اینجانب در امور مجموعه های ورزشی منصوب می گردید."
گفتگوی آنلاین
هیچ اپراتوری در حال حاضر آنلاین نمی باشد
لطفا پیغام خود را گذاشته تا در اسرع وقت به آن رسیدگی و در صورت لزوم با شما تماس گرفته خواهد شد