دکتر سلطانی فر :

افتتاح هشتصد پروژه ورزشی در سال جاری کارنامه بسیار روشنی در بخش ورزشی دولت است

وزیر ورزش و جوانان گفت : پیش بینی کرده بودیم تا پایان امسال پانصد پروژه ورزشی به بهره برداری برسد اما با توجه به تلاشی که صورت گرفت تا پایان امسال تعداد پروژه های ورزشی به هشتصد می رسد که کارنامه بسیار روشنی در بخش ورزش محسوب می شود .

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان،دکتر مسعود سلطانی فر. در آیین افتتاح مجموعه ورزشی شهدا شهرستان مرودشت ، اقدامات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در عرصه های مختلف قابل توجه دانست و تصریح کرد : در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی در حالی برای افتتاح پروژه های ورزشی حتی به نقاط روستایی مَی رویم که قبل از پیروزی انقلاب اسلامی از کمترین امکانات بهداشتی و رفاهی هم بی بهره بودند .

وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه خداوند متعال را شاکریم که توفیق داد تا در مسیر گسترش خدمات موجبات رضایتمندی مردم را فراهم کنیم ، اظهار داشت : همین هفته گذشته همراه با دکتر روحانی در سفر استانی به گیلان دو مکان ورزشی ویژه بانوان را افتتاح کردیم و خوشحالیم که امروز هم در مرو دشت سالن ویژه بانوان افتتاح مَی شود و این مهم بیانگر رویکرد مناسب برای توسعه و تعالی ورزش بانوان است تا با ایجاد فرصت های برابر امکان موفقیت های بانوان هم بیش از پیش بوجود آید .

دکتر سلطانی فر رویکرد توجه به ورزش بانوان را مورد عنایت و توجه دکتر روحانی عنوان و ابراز امیدواری کرد که این رویکرد در سال آینده هم برای ارائه خدمات به بانوان ادامه پیدا خواهد کرد .

وزیر ورزش و جوانان شرایط سخت و ناعادلانه تحریم ها را که از سوی آمریکا اعمال شده ، باعث ایجاد تنگناهای اقتصادی دانست و توضیح داد: در چنین شرایط سخت اقتصادی ، برنامه ریزی کرده بودیم که در چهلمین فجر انقلاب اسلامی ، پانصد پروژه ورزشی به افتتاح برسد و با توجه به ٢٠ تا ٣٠ پروژه دیگر که تا پایان امسال به افتتاح خواهد رسید و با عنایت به تلاشی که صورت گرفت ، تعداد پروژه های ورزشی به هشتصد پروژه مَی رسد ، که این مهم کارنامه بسیار روشنی در بخش ورزش محسوب می شود .

دکتر سلطانی فر گفت : این وضعیت افتتاح پروژه ها را سال آینده هم استمرار مَی دهیم تا با ابزار ورزش ، تحرک بیشتر ، سلامتی بیشتر ، شور و شعف و شادی بیشتر برای مردم به ارمغان آید . وزیر ورزش و جوانان ابراز امیدواری کرد که مردم با وحدت و همدلی در این رویارویی اقتصادی هم همچون گذشته پیروز و سربلند باشند .

دکتر سلطانی فر هماهنگی و هم افزایی مدیریتی در استان فارس را خوب توصیف و اتاکید کرد که مسیر رشد وتوسعه استان فارس جدی تر و موفق تر هم خواهد شد . وزیر ورزش و جوانان از وزیر نفت به دلیل اختصاص بودجه برای احداث این مجموعه ورزشی به نیکی یاد کرد.


گفتگوی آنلاین
هیچ اپراتوری در حال حاضر آنلاین نمی باشد
لطفا پیغام خود را گذاشته تا در اسرع وقت به آن رسیدگی و در صورت لزوم با شما تماس گرفته خواهد شد