احیاء گلخانه و تکثیر و نگهداری گونه های مختلف گیاهی

به دستور مدیر مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب با توجه به نزدیک بودن فصل بهار رسیدگی به گلخانه های مجموعه جهت تکثیر گل و گیاه صورت پذیرفت.

به گزارش روابط عمومی مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب ، با تلاش و پیگیری های سرپرست فضای سبز و کارگران زحمت کش مجموعه انقلاب ، گلخانه مجموعه احیاء و برای تکثیر و نگهداری گونه های مختلف گیاهی جهت کاشت در فضای سبز مجموعه آماده گردید.

" محمد لاله " مدیر مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب در این خصوص اظهار داشت : منافع و ارزش فضاهای سبز به خوبی قابل درک می­باشند و به شکل روزافزونی به عنوان چالشی برای سلامت انسان مورد توجه قرار می­گیرند، به طور کلی، وجود فضاهای سبز و تأثیـر آنها در شهرها اجتناب­نا­پذیر است، به طوری که بدون وجود این فضاها، ممکن نیست که شهرها پایدار باقی بمانند.

وی افزود: مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب در دل طبیعت واقع گردیده و یکی از مهمترین وظایفی که بر عهده ماست در درجه اول حفظ و بعد توسعه درخت و درخت کاری و کاشت گل و گیاه است .

فضاهای سبز با کیفیت بالا می­توانند شیوه زندگی سالم و لذت بردن را برای مردم به همراه بیاورند و طراحی و ساخت آن عنصر کلیدی برنامه­ ریزی شهری، در جستجوی جوامع سالم و شهرهای پایدار است.گفتگوی آنلاین
هیچ اپراتوری در حال حاضر آنلاین نمی باشد
لطفا پیغام خود را گذاشته تا در اسرع وقت به آن رسیدگی و در صورت لزوم با شما تماس گرفته خواهد شد