برگزاری دهمین جلسه کمیته فرهنگی ورزشی

امروز چهارشنبه مورخ اول آبانماه دهمین جلسه کمیته فرهنگی ورزشی در دفتر معاونت ورزشی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب ، امروز چهارشنبه مورخ 98/08/01 دهمین جلسه کمیته فرهنگی ورزشی به منظور بررسی موضوعات فرهنگی ورزشی به ویژه موضوع اشاعه فرهنگ عمومی حجاب و عفاف با ارائه طرح های مدّون و برنامه ریزی های جدید در دفتر معاونت ورزشی مجموعه تشکیل شد.

لازم به ذکر است با توجه به قرین بودن ایام سوگواری بیست و هشتم صفر و شهادت حضرت امام رضا ( ع ) نیز پیشنهاد گردید به منظور فرهنگ سازی ، پخش چای و خرما در شب های سوگواری در ابتدای جاده تندرستی انجام گردد .

هدف از انجام چنین مناسباتی علاوه بر نمازخانه مجموعه در مکانهای پر تردد از جمله ابتدای جاده تندرستی و مسیر جاده ، ایجاد فرهنگ سازی جهت برگزاری مناسبت های ملّی و مذهبی در بین مردم و همکاری ایشان است.

مکان یابی و جانمائی طرح ها و تابلوهای حجاب و عفاف درمبادی ورودی غربی ، شمالی و جنوبی مجموعه با تعبیه نمودن بیلبوردهای شکیل به همراه نصب پروژکتور جهت رؤیت مطالب نصب شده بر روی آن ، از دیگر مواردی است که در جلسه مذکور مطرح گردید.

استقرار کانتر هایی در مسیر جاده تندرستی جهت انجام امور فرهنگی به ویژه منوط به موضوع حجاب و عفاف که از انسجام و شکل واحد برخوردار باشند از دیگر موضوعات قابل بررسی در دهمین جلسه کمیته فرهنگی ورزشی بود که نیازمند تأمین اعتبار ، طراحی و جانمائی درست در مکان هایی مناسب و ارائه طرح هایی قابل اجرا می باشد.

این جلسه با حضورآقایان : پرویزی معاونت ورزشی ، ترابی زاده رئیس دفتر حوزه مدیریت، هاشمی مسئول حراست و حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا قربانی ، همچنین خانم مسعودی مسئول روابط عمومی و امور بین الملل مجموعه بیش از یکساعت به طول انجامید.گفتگوی آنلاین
هیچ اپراتوری در حال حاضر آنلاین نمی باشد
لطفا پیغام خود را گذاشته تا در اسرع وقت به آن رسیدگی و در صورت لزوم با شما تماس گرفته خواهد شد