برگزاری مسابقه ضربه آزاد حلقه بسکتبال گرامیداشت دهه مبارک فجر

مسابقه ضربه آزاد حلقه بسکتبال گرامیداشت دهه مبارک فجر جهت ایجاد شادی و نشاط در فضای باز مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب برگزار شد

به گزارش روابط عمومی مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب ، امروز چهارشنبه مورخ 98/11/16 مسابقه ضربه آزاد بسکتبال ویژه گرامیداشت دهه مبارک فجر و چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی جهت شرکت اعضاء و کارکنان مجموعه در وهله اول با هدف ایجاد نشاط و شادابی در بین اعضای مجموعه و سپس بهبود تعادل و هماهنگی درسرعت پرتاب یکنواخت و ارتقای تمرکز در فضای باز مجموعه برگزار گردید.

لازم به ذکر است مسابقاتی همچون ضربه آزاد حلقه بسکتبال به دلیل ایجاد هیجان بالا متقاضیان زیادی را جهت شرکت در این رقابت ها جذب می کند. در واقع ضربه آزاد به منزله یک هدیه است. بازیکن بدون این که هیچ دستی مانعش شود، توپ را از فاصله نسبتا کم پرتاب می‌کند. آنچه باعث نفس گیر بودن این لحظات می‌شود، هیجان واضطراب ناشی ازعدم پرتاب صحیح و گل نشدن توپ می باشد که مجموع این نکات هیجان و شور و نشاط خاصی را سبب می گردد.

گفتنی است آسمان آبی ، هوای پاکیزه ، چشم انداز و طبیعت زیبای مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب همراه با شور و نشاط ایجاد شده توسط جوانان ونوجوانان شرکت کننده ، شادی فضا را دو چندان نمود.


گفتگوی آنلاین
هیچ اپراتوری در حال حاضر آنلاین نمی باشد
لطفا پیغام خود را گذاشته تا در اسرع وقت به آن رسیدگی و در صورت لزوم با شما تماس گرفته خواهد شد