اکتساب مقام اول و دوم دررشته انفرادی تنیس زیر 18 سال /سینا مقیمی و آرین اسماعیلی پور

مسابقات تنیس زیر 18 سال از تاریخ دوم لغایت نهم شهریور ماه در مجموعه ورزشی انقلاب برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب ، مسابقات تنیس بین المللی زیر 18 سال از تاریخ 98/06/02 لغایت 98/06/09 در مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب در زمین های تنیس آپت به سرداوری آقای سینا ابراهیمیان سرداور دارای نشان سفید از فدراسیون جهانی تنیس در گروه دختران و پسران در دو بخش انفرادی و دو نفره برگزار گردید.

در گروه دختران مسابقات با حضور بیست و دو بازیکن از ایران و دوازده بازیکن از کشورهای هندوستان ، مالی ، ترکیه ، روسیه ، اتریش ، مالزی و قزاقستان برگزار شد.

در بخش انفرادی دختران ، خانم درسا چراغی از ایران به مقام اول رسید و خانم صوفیا پیچ مقام دوم را کسب کرد و خانم ها بیلور گانلوسن از ترکیه و مهتا خانلو از ایران مشترکا در جایگاه سوم ایستادند. در روز پایانی در بخش دو نفره نیز تیم متشکل از خانم ها ملینا مهران و مشکات الزهرا صفی از ایران توانستند بر تیم خانم ها بیلور گانلوسن و رزا جانباز از ترکیه غلبه کرده و مقام قهرمانی را کسب نمایند.

همچنین در گروه پسران مسابقات با حضور بیست و چهار بازیکن از ایران و نه بازیکن از کشورهای ترکیه ، آلمان ، آمریکا برگزار شد.

در بخش انفرادی پسران ، آقای سینا مقیمی از ایران به مقام اول رسید و آقای آرین اسماعیلی پور از ایران مقام دوم را کسب کرد و آقایان اردن ار از ترکیه و کیان کچبی از ایران مشترکا در جایگاه سوم ایستادند . در روز پایانی در بخش دو نفره نیز تیم متشکل از آقایان اردن ار و باران سویلر از ترکیه توانستند بر تیم آقایان فورکان کارابولوت و گوگبرگ سریتاس از ترکیه غلبه کرده و مقام قهرمانی را کسب نمایند.


گفتگوی آنلاین
هیچ اپراتوری در حال حاضر آنلاین نمی باشد
لطفا پیغام خود را گذاشته تا در اسرع وقت به آن رسیدگی و در صورت لزوم با شما تماس گرفته خواهد شد