وزیر ورزش در بازدید از پروژه سالن 6 هزار نفری دهکده المپیک کرمانشاه :

۱۰۰ پروژه ورزشی تا پایان دولت دوازدهم در کرمانشاه به بهره‌برداری می‌رسد

وزیر ورزش و جوانان گفت: طبق برنامه ریزی صورت گرفته تلاش می کنیم با کمک استاندار کرمانشاه تا پایان دولت دوازدهم ۱۰۰ پروژه ورزشی در استان به بهره‌برداری برسد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان دکتر سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان در حاشیه بازدید میدانی از پروژه احداث سالن ۶ هزار نفری دهکده المپیک کرمانشاه که با حضور مهندس بازوند استاندار کرمانشاه و دکتر الهی تبار معاون سیاسی و امنیتی استاندار صورت گرفت؛ اظهار داشت: ورزش کرمانشاه دارای ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های بسیاری است و قهرمانان زیادی از این استان در طول ادوار مختلف در مسابقات المپیک و جهانی افتخارآفرین شده‌اند و امیدواریم در آینده نیز شاهد تداوم این درخشش‌ها باشیم.

وی ادامه داد: پروژه احداث سالن ۶ هزار نفری دهکده المپیک کرمانشاه از سال ۸۵ آغاز شده و پس از مدت ها رکود، در این دولت روند احداث آن شتاب گرفت و اکنون پیشرفت فیزیکی آن به ۵۰ درصد رسیده است.

دکتر سلطانی فر تصریح کرد: برای تکمیل این پروژه نیازمند ۵۰ میلیارد تومان اعتبار هستیم که قرار است ۲۰ میلیار تومان آن از محل اعتبارات استانی و ۳۰ میلیارد تومان نیز از محل اعتبارات ملی برای آن در نظر گرفته شود.

وزیر ورزش و جوانان اظهار داشت: در صورت تخصیص به موقع اعتبارات این پروژه در سال ۹۹ به بهره برداری می رسد.

دکتر سلطانی فر اضافه کرد: همچنین طبق برنامه ریزی صورت گرفته تلاش می کنیم با کمک استاندار کرمانشاه تا پایان دولت دوازدهم ۱۰۰ پروژه ورزشی در استان به بهره‌برداری برسد.

وزیر ورزش و جوانان گفت: استخر قهرمانی مجموعه دهکده المپیک نیز از پیشرفت فیزیکی مناسبی برخودار است و تلاش می کنیم با مشارکت متقاضیان بخش خصوصی آن را تکمیل کنیم.
گفتگوی آنلاین
هیچ اپراتوری در حال حاضر آنلاین نمی باشد
لطفا پیغام خود را گذاشته تا در اسرع وقت به آن رسیدگی و در صورت لزوم با شما تماس گرفته خواهد شد