دو شنبه 08 دی پیام وزیر ورزش و جوانان، به مناسبت دهمین سالگرد تشکیل وزارت ورزش و جوانان
وزیر ورزش و جوانان به مناسبت دهمین سالگرد تشکیل وزارت ورزش و جوانان پیامی صادر کرد.

متن پیام دکتر سلطانی فر به شرح ذیل است :
جوان مظهر بالندگی ، پویایی و ورزش نشانگر حرکت و تکاپوست. و آنچه این دو را در کنار هم قرار میدهد سرزندگی، اراده برای بدست آوردن موقعیت های بالاتر و تلاش برای ساختن آینده ای بهتر است.
از آغاز فعالیت دولت تدبیر و امید، تمامی عزم و توان خود را به کار بسته ایم تا وزارت ورزش و جوانان که به واسطه فعالیت در دو حوزه جوانان و ورزش با تمامی آحاد مردم عزیز سرزمین مان در ارتباط است بتواند گامی موثر برای جامعه هدف خود بردارد و در راه توسعه، پیشرفت، اقتدار و سربلندی ایران اسلامی نقش آفرینی کند.
این وزارتخانه که توسعه ورزش در حوزه های همگانی، قهرمانی، حرفه‌ای و بانوان، تحکیم معنویت، ارزش‌های اخلاقی و منش پهلوانی، ارتقای هویت دینی، انقلابی و ملی، تقویت مسئولیت‌پذیری، بهبود و اصلاح سبک زندگی جوانان منطبق بر ارزش‌های اسلامی ـ ایرانی را از اهداف متعالی خود می داند و برای تحقق آنها تلاش می کند.
بی شک هر قدمی که برداشته ایم جز با حمایت بی دریغ و بیانات راهگشای رهبر معظم انقلاب اسلامی و رئیس محترم جمهوری، همراهی کارکنان وزارت ورزش و جوانان و نهادهای تابعه، همکاری صمیمانه و مستمر نهادها، نظرات کارشناسان در حوزه های مختلف نظام مقدس جمهوری اسلامی و همدلی اصحاب رسانه میسر نبود.
اکنون که دهمین سالگرد تشکیل وزارت ورزش و جوانان را پشت سر می گذاریم، از تلاش مجموعه خدوم همکارانمان در تمامی استان ها، فدراسیون ها و نهادهای تابعه و جامعه گرانقدر جوانان و ورزش سپاسگزارم و از خداوند متعال توفیق روزافزون برای خدمت به کشور عزیزمان را خواستارم.

مسعود سلطانی فر


گفتگوی آنلاین
هیچ اپراتوری در حال حاضر آنلاین نمی باشد
لطفا پیغام خود را گذاشته تا در اسرع وقت به آن رسیدگی و در صورت لزوم با شما تماس گرفته خواهد شد