دکتر سلطانی فر: در ایام دهه فجر 294 پروژه ورزشی در سراسر کشور افتتاح می شود

وزیر ورزش و جوانان در حاشیه افتتاح مجموعه ورزشی آفتاب کرج گفت: امروز چهار پروژه ورزشی با اعتباری حدود بیست میلیارد تومان در استان البرز به بهره برداری می رسد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان دکتر سلطانی فر در جمع خبرنگاران گفت: امروز توفیق پیدا کردیم در استان البرز ۴ پروژه ورزشی را به بهره‌برداری برسانیم و در اختیار مردم قرار دهیم.
وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: مجتمع آفتاب کرج بزرگترین مجموعه ورزشی روستایی در کشور است شامل دو استخر سرپوشیده و روباز یک سالن رزمی یک سالن بدنسازی بسیار مجهز و یک سالن چند منظوره است چه ظرف مدت حدود ۴ سال توسط بخش خصوصی احداث شده است.
وی افزود: تلاش ما بر این است تا در کنار ظرفیت‌هایی که خودمان داریم از مشارکت بخش خصوصی هم برای ساخت و تکمیل پروژه‌ها استفاده بکنیم. الان حدود ۲۶ هزار باشگاه ورزشی با مشارکت بخش خصوصی در سراسر کشور داریم که حدود ۸ هزار تا از آنها در سه سال گذشته ساخته شده و توسعه پیدا کرده است. مشارکت بخش خصوصی در عرصه ورزش بسیار قابل توجه است و جا دارد از سرمایه‌گذاران این مجموعه تقدیر و تشکر کنم.
دکتر سلطانی فر تاکید کرد: غیر از این مجموعه امروز دو سالن دیگر و یک زمین چمن مصنوعی در استان البرز به بهره برداری می رسد که این چهار پروژه در مجموع اعتباری معادل ۲۰ میلیارد تومان به خود اختصاص داده است.
او ادامه داد: در ایام دهه فجر ۲۹۴ پروژه ورزشی با اعتباری معادل بیش از ۴ هزار میلیارد ریال در سراسر ایران به بهره‌برداری می‌رسد و حدود ۷۶۶ هزار متر مربع به فضای ورزشی کشور اضافه می‌کند که امیدواریم موجبات رضایت و شادی مردم را فراهم کند.
دکتر سلطانی فر در پایان تاکید کرد: وزارت ورزش و جوانان از تمام ظرفیت های قانونی برای مشارکت بخش خصوصی در پروژه‌های ورزشی استفاده کرده است و تاکنون پروژه‌های زیادی از همین طریق در سراسر کشور ساخته شده است که باعث شده امروز در مجموع زیرساخت های مناسبی داشته باشیم.


گفتگوی آنلاین
هیچ اپراتوری در حال حاضر آنلاین نمی باشد
لطفا پیغام خود را گذاشته تا در اسرع وقت به آن رسیدگی و در صورت لزوم با شما تماس گرفته خواهد شد