بازدید مدیر عامل شرکت توسعه و دبیر کل فدراسیون فوتبال از مجموعه ورزشی آزادی
به گزارش روابط عمومی مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب به نقل از شرکت توسعه، مهندس "کریمی" مدیرعامل و رییس هیات مدیره شرکت توسعه و نگهداری از اماکن ورزشی و "ساکت" دبیر کل فدراسیون فوتبال با حضور در مجموعه ورزشی آزادی از سالن فوتسال، مرکز اداری ملی فوتبال، ساختمان یک، زمین چمن شماره یک و دو و پارکینگ مرکز ملی فوتبال بازدید کردند.

در این بازدید، محمدرضا ساکت، دبیرکل فدراسیون فوتبال گزارش کاملی از نحوه فعالیتهای صورت گرفته در مرکز ملی فوتبال، اردوهای تدارکاتی، امکانات پزشکی، طرح توسعه مرکز ملی و ساختمان اداری فدراسیون و برنامه های مختلفی که برای تیم های ملی فوتبال به مرحله اجرا در می آید، ارائه کرد.

در ادامه مهندس کریمی با حضور در ورزشگاه صدهزار نفری آزادی روند مقاوم سازی جایگاه تماشاگران، عایق بندی این سطح و نصب استاندارد صندلی های طبقه دوم را از نزدیک مشاهده کرد و کارشناسان این بخش نیز گزارش های خود را در این خصوص ارائه کردند.

مدیر عامل شرکت توسعه با توضیحات "طباطبایی" مدیر مجموعه و کارشناسان مربوطه در جریان روند ساخت و ساز، بازسازی و ایمن سازی دیگر بخش های مجموعه ورزشی آزادی قرار گرفت. گفتنی است در این بازدید مهندس عباسی معاون فنی و مهندسی شرکت، طباطبایی مدیر مجموعه و خمارلو مدیر روابط عمومی شرکت نیز حضور داشتند.


گفتگوی آنلاین
هیچ اپراتوری در حال حاضر آنلاین نمی باشد
لطفا پیغام خود را گذاشته تا در اسرع وقت به آن رسیدگی و در صورت لزوم با شما تماس گرفته خواهد شد