اطلاعیه شرکت توسعه در خصوص همایش دوی همگانی و خانوادگی ورزشگاه آزادی

با توجه به انتشار خبر بازداشت یکی از مدیران مجموعه های ورزشی در خبرگزاری ها، روابط عمومی شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور اطلاعیه ای صادر کرد.

در متن این اطلاعیه آمده است: همایش دوی همگانی و خانوادگی در روز جمعه ۱۳ اردیبهشت ماه به همت سازمان ورزش شهرداری تهران و شهرداری منطقه ۲۲ در ورزشگاه آزادی برگزار شد. مسئولیت برگزاری این مراسم با این دو نهاد بوده و از آنجایی که مجموعه ورزشی آزادی یکی از بزرگترین مجموعه های تفریحی ورزشی در کشور می باشد و همیشه در راستای توسعه ورزش همگانی و قهرمانی، میزبان اهالی ورزش بوده است بدون هیچگونه دخل و تصرفی در اجرای مراسم، محل برگزاری را در اختیار برگزارکنندگان قرار داد.

این همایش با استقبال چند هزار نفری ورزشکاران و خانواده های آنها نیز مواجه شد ولی در این بین متاسفانه پوشش نامناسب تعداد محدودی از ورزشکاران، باعث رنجش خاطر ما و اهالی ورزش گردید. به همین دلیل مدیر مجموعه ورزشی انقلاب و سرپرست سابق مجموعه ورزشی آزادی روز گذشته به دادسرای ارشاد احضار و توضیحات لازم را در این خصوص ارائه نمود. لازم به ذکر است وی هم اکنون در محل فعالیت خود در دفتر مدیریت مجموعه انقلاب حاضر می باشد.


گفتگوی آنلاین
هیچ اپراتوری در حال حاضر آنلاین نمی باشد
لطفا پیغام خود را گذاشته تا در اسرع وقت به آن رسیدگی و در صورت لزوم با شما تماس گرفته خواهد شد