همایش بسیجیان شرکت توسعه با استقبال خوب کارکنان برگزار شد/

تقدیر از نمازگزاران منتخب مجموعه ها

همایش بسیجیان شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور با حضور جمعی از معاونین و مدیران وزارت ورزش و جوانان و کارکنان این شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه، در آستانه آغاز هفته بسیج، همایش بسیجیان شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور از ساعت ۹:۳۰ صبح دوشنبه ۴ آذرماه با حضور مهندس کریمی مدیرعامل، قاسمی مشاور وزیر در امور ایثارگران، احمدی معاون فرهنگی، حجت الاسلام عباسی رییس گزینش وزارت ورزش و جوانان و معاونین و مدیران شرکت توسعه و مجموعه های ورزشی برگزار شد.

در ابتدای این مراسم سردار قاسمی و دکتر احمدی دقایقی در خصوص نقش بسیج در اتحاد و همدلی در کشور به سخنرانی پرداختند. در ادامه نیز همدانی مشاور مدیرعامل شرکت توسعه به بیان خاطراتی از هشت سال دفاع مقدس پرداخت.

اجرای سرود، تواشیح و تئاتر و همچنین پخش کلیپ از فعالیت های پایگاه بسیج شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور، از دیگر برنامه های این مراسم بود.

در پایان این مراسم که با استقبال خوب کارکنان مواجه شد، از نمازگذاران منتخب مجموعه های ورزشی تقدیر به عمل آمد. همچنین به قید قرعه به ۵ نفر از حاضرین، جوایز نقدی اهدا گردید. این مراسم ساعت ۱۲ خاتمه یافت.
گفتگوی آنلاین
هیچ اپراتوری در حال حاضر آنلاین نمی باشد
لطفا پیغام خود را گذاشته تا در اسرع وقت به آن رسیدگی و در صورت لزوم با شما تماس گرفته خواهد شد