برگزاری کلاسهای آموزشی ترم تابستان در شرایط مطلوب

وضعیت ناهارخوری نوآموزان کلاسهای آموزشی ترم تابستان

کلاسهای آموزشی ترم تابستان از ابتدای تیر ماه با خدمات مطلوب و امکانات سرویس داخلی و همچنین ناهار در روزهای زوج و فرد درمجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب برگزار شد.

مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب هر ساله با هدف جلب رضایت والدین به منظور سپری نمودن تابستانی پر خاطره و با نشاط برای فرزاندان دلبند با بهترین خدمات ، علاوه بر شرایط محیطی مناسب ، فضا و امکانات مناسب با مهیا نمودن امنیت کامل با شعار « خدمت به شما افتخار ماست » نسبت به برگزاری کلاسهای آموزشی ترم تابستان اقدام می نماید.

امروزه بر همگان ثابت شده است که ورزش در کنار تغذیه مناسب تاثیر مستقیمی بر سلامت کودکان داشته ، به تخلیه انرژی و حس نشاط و سرزندگی آنان کمک می‌کند.لذا نوآموزان با ثبت نام درکلاسهای پانسیون برگزار گردیده در باشگاه انقلاب از امکانات ناهار نیز برخوردارند.

لازم به ذکراست خدمات و سرویس دهی ناهار به نوآموزان در محیطی مناسب با تهویه هوا و سیستم سرمایشی مطلوب به منظور جلوگیری از هرگونه گرمازدگی آنان در فصل گرم تابستان صورت می پذیرد. نوآموزان فارغ ازهیجانات ورزشی لحظاتی در آرامش غذای خود را صرف و با قوایی تازه خود را برای شرکت در کلاسهای هنری تفریحی آماده می نمایند.


گفتگوی آنلاین
هیچ اپراتوری در حال حاضر آنلاین نمی باشد
لطفا پیغام خود را گذاشته تا در اسرع وقت به آن رسیدگی و در صورت لزوم با شما تماس گرفته خواهد شد