یک شنبه 14 دی بازدید مهندس کریمی و دکتر تقی زاده از سالن های ورزشی و ورزشگاه های مازندران
دکتر تقی زاده معاونت پارلمانی ،حقوقی و امور استان های وزارت ورزش و جوانان با همراهی مهندس کریمی مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی، دکتر رنگرز مدیر کل ورزش و جوانان مازندران و مسئولان محلی از سالن ورزشی سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی شهرستان عباس آباد ( کلارآباد) بازدید بعمل آوردند.

در این بازدید آخرین وضعیت سالن ورزشی کلارآباد بمنظور آغاز بهره برداری بررسی شد.

ایشان در ادامه بازدید از طرح های ورزشی در حال تکمیل استان مازندران، به شهرستان چالوس رفتند و ضمن بازدید از پرژوه استادیوم ۵ هزار نفره تجن کلا که از محل سفر پر خیر و برکت مقام معظم رهبری در دست تکمیل است، وضعیت این پروژه ورزشی را برای بهره برداری و افتتاح، بررسی کردند.

ایشان در ادامه بازدید از طرح های ورزشی در حال تکمیل استان مازندران به شهرستان آمل رفتند و از پرژوه استادیوم ۵ هزار نفره شهید چمران شهرستان آمل، بازدید کردند .

سپس مهندس کریمی با حضور در ساری از سالن 6 هزار نفری ماهفروجک ساری که بیش از 80 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و یکی از پروژه های مهم در دست اقدام ورزش کشور محسوب می شود بازدید نمودند که مقرر گردید این پروژه در صورت تامین اعتبار تا 15 اسفند به بهره برداری برسد و با هماهنگی مسئولان استانی و شهرستانی سالن 6 هزار نفری ساری به نام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی نامگذاری شود .

همچنین از پروژه پیست دوچرخه سواری ساری که یکی دیگر از قدیمی ترین پروژه های مهم و بعنوان تنها پیست چوبی خاورمیانه با پیشرفت فیزیکی 30 درصدی بازدید بعمل آمد و مقرر شد با تامین اعتبار ، روند تسریع در پیشرفت این پروژه در دستور کار پیمانکار قرار گیرد .

حضور در شهرستان میاندرود و بازدید از استادیوم امام رضا (ع)؛ پایان بخش بازدیدهای ورزشی استان مازندران بود.


گفتگوی آنلاین
هیچ اپراتوری در حال حاضر آنلاین نمی باشد
لطفا پیغام خود را گذاشته تا در اسرع وقت به آن رسیدگی و در صورت لزوم با شما تماس گرفته خواهد شد