با حضور وزیر ورزش و جوانان و رییس سازمان بسیج ورزشکاران صورت گرفت ؛

تجلیل از بسیجیان نمونه وزارت ورزش و جوانان و شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی


در دیدار دکتر سلطانی فر با فرماندهان و اعضای شورای مرکزی پایگاه بسیج وزارت ورزش و جوانان ، ٩ نفر از بسیجیان نمونه وزارت ورزش و جوانان مورد تجلیل واقع شدند.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ، سید محمد شروین اسبقیان فرمانده مقاومت بسیج وزارت ورزش و جوانان ، در دیدار دکتر سلطانی فر با فرماندهان و اعضای شورای مرکزی پایگاه بسیج وزارت ورزش و جوانان گزارشی از فعالیت های سازمان یافته مرکز مقاومت بسیج این وزارتخانه را ارائه داد و از سازماندهی و ساماندهی اعضای شورای بسیج در ستاد و استان ها ، ساماندهی چارت تشکیلاتی مرکز مقاومت بسیج وزارتخانه، ساماندهی مراکز مقاومت تابعه وزارت ورزش و جوانان و تشکیل هیات های اندیشه ورز به عنوان مهمترین اقدامات بسیج وزارت ورزش و جوانان نام برد .

سردار آذرنوش رئیس سازمان بسیج ورزشکاران هم بسیج را متعلق به همه آحاد دانست و تاکید کرد :در بسیج عرصه های مختلفی برای فعالیت وجود دارد که مکان همکاری با مردم در تمام سطوح بوجود آمده است .

وی آمار نفرات سازمان یافته در سازمان بسیج ورزشکاران را١٨٥ هزار نفر دانست و همکاری این سازمان با مجموعه ورزش کشور را مثبت ارزیابی کرد .

گفتنی است در این مراسم از آقایان رضا جلاییان، رضا دوستی، توفیق کابلی و علی برنجی از بسیجیان نمونه شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور نیز تقدیر به عمل آمد.


گفتگوی آنلاین
هیچ اپراتوری در حال حاضر آنلاین نمی باشد
لطفا پیغام خود را گذاشته تا در اسرع وقت به آن رسیدگی و در صورت لزوم با شما تماس گرفته خواهد شد