بازدید معاون وزارت ورزش و جوانان از سالن سرپوشیده دوومیدانی بروجن
ه گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری، مهندس آقازاده سه شنبه (سوم مرداد) در سفر به شهرکرد و در دیدار با استاندار چهارمحال و بختیاری بابیان اینکه تعدادی از طرح‌های ورزشی نیمه‌تمام در این استان نیازمند تخصیص اعتبارات است، گفت: بر اساس توافق‌نامه اجرایی میان وزارت ورزش و جوانان و استانداری چهارمحال و بختیاری تا پایان امسال تمامی طرح‌هایی که از 80 درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار هستند تأمین اعتبار می‌شوند.
وی افزود: بر اساس این توافق‌نامه، تأمین اعتبار طرح‌های ملی با پیشرفت فیزیکی 80 درصدی بر عهده وزارت ورزش و جوانان است و طرح‌های ورزشی استانی هم با همین درصد پیشرفت فیزیکی با کمک استانداری، اعتبار موردنیاز برای بهره‌برداری را دریافت می‌کنند.
آقازاده در ادامه به سهم استان چهارمحال و بختیاری از بودجه تبصره 36 اشاره و تصریح کرد: سهم استان از بودجه این تبصره، 104 میلیارد ریال بود که تاکنون 48 میلیارد ریال آن جذب‌شده است.
وی بر برنامه‌ریزی برای جذب اعتبارات باقی‌مانده از تبصره 36 در فرصت زمانی تعیین‌شده تأکید و تصریح کرد: اولویت در جذب اعتبارات این بخش هم با توجه به طرح‌های بالای 80 درصد پیشرفت فیزیکی صورت می‌گیرد.
گفتنی است، معاون توسعه منابع و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان در سفر یک‌روزه به استان چهارمحال و بختیاری از طرح‌های عمرانی ورزشی همچون استخر و زمین چمن فرادنبه و سالن ورزشی سرپوشیده دوومیدانی بروجن بازدید کرد و سالن تنیس خاکی کوثر بروجن هم با حضور وی گشایش یافت.


گفتگوی آنلاین
هیچ اپراتوری در حال حاضر آنلاین نمی باشد
لطفا پیغام خود را گذاشته تا در اسرع وقت به آن رسیدگی و در صورت لزوم با شما تماس گرفته خواهد شد