صبحگاه مشترک مرکز مقاومت بسیج وزارت ورزش و جوانان و پایگاه های تابع برگزار شد
به گزارش روابط عمومی مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، قیومی فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت ورزش و جوانان در این برنامه صبحگاه از جامعه ورزش خواست تا در مراسم تشییع پیکر شهید مدافع حرم ، شهید حججی حضور گسترده ای داشته باشند.

در این برنامه که با هدف انسجام و سازماندهی بسیجیان این وزارتخانه برگزار شد، قیومی، فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت ورزش و جوانان ضمن بیان خاطراتی از جبهه و جنگ، یاد و خاطره رزمندگان هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشت. فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت ورزش و جوانان از پیاده روی همگانی با حضور گسترده جامعه ورزش و مسئولان وزارتخانه به مناسبت هفته بسیج در آذرماه خبر داد.

وی در ادامه سخنانش به جایگاه والای شهید و زنده نگاه داشتن نام و یاد شهدای مدافع اسلام و حرم اهل بیت(ع) اشاره کرد و از جامعه ورزش خواست که در مراسم تشیع پیکر مطهر شهید مدافع حرم، « محسن حججی » حضور گسترده ای داشته باشند.

در این همایش که صبح امروز در مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شد، مدیر مجموعه ورزشی انقلاب، جانشین پایگاه ثامن الحجج(ع) و مدیر و معاون پشتیبانی مجموعه ورزشی انقلاب، فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت ورزش و جوانان و جانشین وی حضور داشتند.


گفتگوی آنلاین
هیچ اپراتوری در حال حاضر آنلاین نمی باشد
لطفا پیغام خود را گذاشته تا در اسرع وقت به آن رسیدگی و در صورت لزوم با شما تماس گرفته خواهد شد