افتتاح استخر سرپوشیده و زمین چمن مصنوعی شهرستان مرزی ثلاث باباجانی کرمانشاه

استخر سرپوشیده و زمین چمن مصنوعی شهرستان مرزی ثلاث باباجانی کرمانشاه توسط دکتر مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان از کرمانشاه, در حاشیه این مراسم صابر رحیمی مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه از کلنگ زنی استخر سرپوشیده ثلاث باباجانی در سال ۱۳۸۶ یاد کرد و گفت : متاسفانه طی سال‌های گذشته به دلیل عدم تامین اعتبار مورد نیاز این پروژه پیشرفت چندانی نداشت.

او گفت : سال گذشته اعتبار لازم را به این پروژه که اولین استخر سرپوشیده شهرستان ثلاث باباجانی است اختصاص دادیم و براساس برنامه ریزی انجام شده شهریور امسال پس از ۱۲ سال از شروع احداث آن به اتمام رسید.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت: برای این پروژه با مساحت ۱۴۷۹ مترمربع، سه میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان اعتبار صرف شده است.

او به افتتاح دیگر پروژه ورزشی این شهرستان توسط وزیر ورزش و جوانان اشاره کرد و گفت: عملیات اجرایی زمین چمن مصنوعی ثلاث باباجانی ابتدای امسال شروع شد و با اعتبار دو میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان به پایان رسید.

رحیمی گفت: شهرستان ثلاث باباجانی از جمله شهرستان‌های محروم استان کرمانشاه و تنها شهرستانی در استان بود که زمین چمن نداشت و در این راستا احداث زمین چمن آن را در دستور کار قرار داریم. در حال حاضر همه شهرستان‌های استان دارای زمین چمن هستند.


گفتگوی آنلاین
هیچ اپراتوری در حال حاضر آنلاین نمی باشد
لطفا پیغام خود را گذاشته تا در اسرع وقت به آن رسیدگی و در صورت لزوم با شما تماس گرفته خواهد شد