تقدیر رییس فدراسیون جهانی تکواندو از ایران

رییس فدراسیون جهانی تکواندو طی پیامی از برگزاری موفق سومین دوره مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی تشکر و قدردانی کرد.


به گزارش روابط عمومی مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب به نقل از فدراسیون تکواندو، رییس فدراسیون جهانی تکواندو پس از برگزاری موفق سومین دوره مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی به میزبانی جزیره کیش پیام تبریک خود را خطاب به ریاست فدراسیون تکواندو ایران سید محمد پولادگر ارسال کرد.

متن پیام تبریک به شرح ذیل می باشد:

جناب آقای پولادگر
ریاست محترم فدراسیون تکواندو ایران
بدینوسیله تبریکات صمیمانه خود را برای سازماندهی موفق شما در راستای برگزاری سومین دوره مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی – منطقه آسیا اعلام می نمایم؛ حضور در رویداد مذکور باعث خرسندی و افتخار من بود.

مراتب سپاسگزاری خود را از جنابعالی و تمام کارکنان فدراسیون تکواندو ایران برای تلاش دلسوزانه و بی دریغ به منظور برگزاری موفق رویداد مذکور را پذیرا باشید. همچنین از مهمان نوازی و پذیرایی گرم و صمیمانه شما در مدت اقامت خود در جزیره کیش کمال تشکر را دارم.

امیدوارم که این موفقیت فرصتی باشد تا انگیزه توسعه تکواندو در ایران را افزایش دهد و فدراسیون جهانی تکواندو خرسند خواهد شد تا درحد امکان از فدراسیون شما حمایت و پشتیبانی نماید.

بار دیگر از حمایت و همکاری جنابعالی در راستای بسط و گسترش تکواندو تشکر می نمایم و منتظر دیدار شما در مسابقات قهرمانی جهان به میزبانی منچستر می باشم.

با تقدیم احترامات
چانگ وان چو
رییس فدراسیون جهانی تکواندو



گفتگوی آنلاین
هیچ اپراتوری در حال حاضر آنلاین نمی باشد
لطفا پیغام خود را گذاشته تا در اسرع وقت به آن رسیدگی و در صورت لزوم با شما تماس گرفته خواهد شد