امضای تفاهم نامه در راستای همگانی کردن اسکیت

در راستای همگانی کردن اسکیت کشور ، امضای تفاهم نامه ، با استراتژیک جدید دفتر توسعه همگانی وزارت ورزش و جوانان با فدراسیون اسکیت صورت گرفت.

به گزارش روابط عمومی مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب به نقل از فدراسیون اسکیت ، در جلسه ای تخصصی با حضور بهمن محمد رضایی رییس فدراسیون اسکیت ، دکتر ملایی مدیر کل دفتر توسعه همگانی وزارت ورزش و جوانان ، وفاخواه سرپرست نایب رییسی امور بانوان ، نصیری دبیر ، رحمانیون مسئول کمیته همگانی فدراسیون و کارشناسان که دفتر توسعه همگانی وزارت در محل وزارتخانه برگزار شده بود پیرامون توسعه ورزش اسکیت در سطح کشور با سیاستهای جدید دفتر توسعه همگانی پس از تشریح نکات و اهداف مهم طرح درسطح کشور توسط مدیر کل دفتر بحث و گفتگو و تفاهم نامه ای به امضا رسید.

در این نشست، محمدرضایی و نصیری بعد از ارائه گزارش عملکرد همگانی فدراسیون در طی سال ۹۷ و برنامه های عملیاتی در سال ۹۸ ، وفاخواه نیز طبق نیاز سنجی برنامه های توسعه ای همگانی وزارت ورزش ، پلان طراحی شده همگانی فدراسیون را با محوریت اهداف جامعه فعال ، محیط فعال ، مردم فعال و سیستم های فعال را با موضوعات مربوطه در جهت تسهیل سازی حداکثری همگانی کردن خانواده به رشته ورزشی اسکیت بعد از توضیح، تقدیم مدیرکل و کارشناسان دفتر توسعه همگانی نمود.

در این تفاهم نامه ایجاد مراکز همگانی در سطح کشور ، بسته آموزشی بصورت رایگان به عموم مردم ، استفاده از ظرفیت حداکثری با طرحهای پیش بینی شده در بعد توسعه ای رشته اسکیت ، اسکیت آدینه ….. مد نظر قرار گرفت ومقرر شد اعتبارات لازم از سوی وزارت ورزش و جوانان تامین و در سال جاری به مرحله اجرا گذاشته شود.


گفتگوی آنلاین
هیچ اپراتوری در حال حاضر آنلاین نمی باشد
لطفا پیغام خود را گذاشته تا در اسرع وقت به آن رسیدگی و در صورت لزوم با شما تماس گرفته خواهد شد