با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان صورت گرفت؛

افتتاح زمین چمن مینی فوتبال «روستای سورو» در شهرستان کنارک

بمناسبت گرامیداشت هفته وحدت و بسیج، با حضور «دکتر فرامرزیان» معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان، ادهم کرد مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان، مرعشی معاون سیاسی استاندار و دیگر مسئولین، زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال «روستای سورو» بخش زرآباد شهرستان کنارک افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت، که باعث خوشحالی نونهالان، نوجوانان و جوانان این خطه از ایران اسلامی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان، هشتم آذرماه ، به مناسبت گرامیداشت هفته وحدت و بسیج، با حضور «دکتر فرامرزیان» معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان کشور، ادهم کرد مدیرکل ورزش و جوانان استان، مرعشی معاون سیاسی استاندار، بامری فرماندار ویژه چابهار، روسای ادارات ورزش و جوانان جنوب استان، معتمدین و سایر مسئولین استانی و شهرستانی، زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال «روستای سورو» بخش زرآباد شهرستان کنارک افتتاح گردید.

این پروژه ورزشی در فضایی با زیربنای 1350 متر مربع و با هزینه 2300 میلیون ریال از محل و اعتبارات ملی در سال 1397 شروع شد و در هفته وحدت مورد بهره برداری قرار گرفت. لازم به ذکر است؛ این زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال، با مشارکت دهیاریها و اعضای شورای اسلامی روستا در راستای توسعه و ایجاد فضاهای ورزشی شهرستان کنارک در نظر گرفته شده است که جوانان و بانوان روستای از این پروژه ورزشی بهره مند خواهند شد.

با نگاه ویژه وزارت ورزش و جوانان پروژه های زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال بصورت مشارکت مردمی و دهیاری‌ها و به همت اداره کل ورزش و جوانان در سطح استان به صورت گسترده در راستای توسعه فضای های ورزشی در روستاها در حال ساخت و ساز می باشد.

لازم به ذکر است معاون وزیر ورزش و جوانان در این سفر اعلام کردند، هر تعداد زمین که زیرساخت آنها از طریق مشارکت مردمی آماده باشد چمن مصنوعی مینی فوتبال آن را تامین خواهیم کرد.


گفتگوی آنلاین
هیچ اپراتوری در حال حاضر آنلاین نمی باشد
لطفا پیغام خود را گذاشته تا در اسرع وقت به آن رسیدگی و در صورت لزوم با شما تماس گرفته خواهد شد