به میزبانی شرکت توسعه و با حضور وزیر ورزش و جوانان/

مراسم گرامیداشت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی برگزار شد

همزمان با روز تدفین شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، بیش از ۵۰۰ نفر از مدیران ارشد ورزش کشور، کارکنان شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور و ورزشکاران و اعضای مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب به سوگواری پرداختند.

به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور، مراسم گرامیداشت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی ظهر امروز چهارشنبه ۱۸ دی ماه با حضور دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در مجموعه انقلاب برگزار شد. مهندس کریمی مدیرعامل و رییس هیات مدیره شرکت توسعه، دکتر احمدی، تقی زاده و فرامرزیان معاونین وزارت ورزش و جوانان، موسوی رییس هیات مدیره صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان و برخی از روسای فدراسیون های ورزشی از جمله مهمانان ویژه این مراسم بودند.

تلاوت قرآن کریم، پخش کلیپ از مجاهدت های شهید حاج قاسم سلیمانی در دفاع از حرم اهل بیت، سخنرانی توسط حجت الاسلام نقویان و همچنین عزاداری و نوحه خوانی توسط حاج ابوالفضل شهرابی و حاج فریدون کریم پور، از جمله برنامه های اجرا شده در این مراسم بود.

گفتنی است مراسم فوق که به همت شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور برگزار شد، به مدت دو ساعت به طول انجامید.گفتگوی آنلاین
هیچ اپراتوری در حال حاضر آنلاین نمی باشد
لطفا پیغام خود را گذاشته تا در اسرع وقت به آن رسیدگی و در صورت لزوم با شما تماس گرفته خواهد شد