دکتر سلطانی فر:

به زودی شاهد خروج ذلیلانه امریکایی ها از منطقه خواهیم بود

▪️وزیر ورزش وجوانان با بیان اینکه سپهبد شهید سلیمانی کارنامه درخشانی از خود در دفاع از انقلاب و مبارزه با گروه های تکفیری و داعش به جا گذاشت ،اظهار داشت : به زودی شاهد خروج ذلیلانه امریکایی ها از منطقه خواهیم بود.

▪️به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان،دکتر مسعود سلطانی گفت :تفکر تکفیری به رهبری گروه های مختلف وداعش در خاورمیانه در حال شکل گرفتن بود و‌ می رفت که‌بخشهایی از این منطقه را تصرف کند.

▪️وی افزود : در این شرایط بود که سپاه قدس به فرماندهی حاج قاسم سلیمانی در این مناطق حضور پیدا کرد و رزمندگان جنبش مقاومت را سازماندهی کرد و توانست بخشهای وسیعی ازخاک سوریه و عراق را از وجود گروههای تکفیری و داعش پاک کنند .

▪️وزیر ورزش و جوانان ادامه داد:اگر رشادتها و دلاوری های سردار سلیمانی و همرزمانش نبود و امروز ما در مرزهایمان می بایست با گروههای تکفیری و داعش مبارزه می کردیم.

▪️وی در ادامه از سردار سلیمانی به عنوان سمبل مبارزه با تروریست وتفکر خشونت گرایی نام برد و اظهار داشت : این شهید بزرگوار در مبارزه با افراطی گری کارنامه بسیار درخشانی از خود به جای گذاشت.

▪️دکتر سلطانی فر در ادامه سخنانش توضیح داد: با به شهادت رساندن سردار سلیمانی ، در آینده معادلات سیاسی در خاورمیانه به گونه ای رقم خواهد خورد که امریکایی ها واعوانشان از منطقه ذلیلانه خارج شوند .

وی در ادامه اطمینان داد که به بزودی جبهه مقاومت در بسیاری از عرصه ها پیروز خواهد شد.

▪️وزیر ورزش و جوانان همچنین ابراز امیدواری کرد که یاران ، همرزمان و دیگر فرماندهان جای ایشان را خواهند گرفت و راه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی ادامه خواهد یافت.گفتگوی آنلاین
هیچ اپراتوری در حال حاضر آنلاین نمی باشد
لطفا پیغام خود را گذاشته تا در اسرع وقت به آن رسیدگی و در صورت لزوم با شما تماس گرفته خواهد شد