دیدار مهندس کریمی با استاندار مازندران و بازدید از پروژه های ورزشی نیمه تمام
به گزارش روابط عمومی مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب به نقل از شرکت توسعه؛ دکتر اسلامی استاندار به اتفاق مهندس کریمی مدیرعامل توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور ، معاون عمرانی استاندار، حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان استان و دیگر مسئولان استانی و شهرستانی دوشنبه ششم فروردین از پروژه های ورزشی مجموعه 6 هزار نفری و پیست دوچرخه سواری ماهفروجک ساری بازدید نمودند.

این بازدید به منظور آگاهی و تسهیل در روند پیشرفت این دو پروژه ورزشی انجام شد، استاندار مازندران بر جذب اعتبار ویژه در تکمیل هر چه سریعتر پروژه های ورزشی این شرکت در مازندران تاکید داشتند. مجموعه ورزشی چند منظوره 6 هزار نفری و پیست چوبی دوچرخه سواری به عنوان دو پروژه حائز اهمیت ورزش ساری می باشد که تکمیل این دو پروژه موجب رونق ورزش ساری و مازندران می گردد.

در ادامه مهندس کریمی از پروژه در حال تکمیل شهید چمران آمل بازدید نمود. این بازدید که دوشنبه در ادامه سفر مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور به مازندران با همراهی یوسفیان ملا نماینده مردم آمل و حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان استان در راستای تخصیص اعتبار و بودجه ویژه در تکمیل این پروژه ورزشی در سال جاری صورت گرفت.

استادیوم شهید چمران در مرکز شهر آمل قرار دارد که بهره برداری این مکان ورزشی فرصت خوبی را در ورزش قهرمانی و همگانی شهرستان رقم می زند.گفتگوی آنلاین
هیچ اپراتوری در حال حاضر آنلاین نمی باشد
لطفا پیغام خود را گذاشته تا در اسرع وقت به آن رسیدگی و در صورت لزوم با شما تماس گرفته خواهد شد