برگزاری مراسم گرامیداشت سپهبد قاسم سلیمانی

مراسم گرامیداشت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب برگزار شد

امروز چهارشنبه مورخ هجدهم دیماه همزمان با روز تدفین شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی ، شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور میزبان عزاداران و سوگواران سردار دلها بود.

به گزارش روابط عمومی مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب ، مراسم گرامیداشت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی ظهر امروز چهارشنبه ۱۸ دی ماه با حضور دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان ، مهندس کریمی مدیرعامل و رییس هیات مدیره شرکت توسعه، دکتر احمدی، تقی زاده و فرامرزیان و ناظمی ، معاونین و مدیران وزارت ورزش و جوانان، موسوی رییس هیات مدیره صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان و برخی از روسای فدراسیون های ورزشی که از جمله مهمانان ویژه این مراسم بودند، همچنین مدیران و کارکنان و اعضای مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب ومدیران و کارکنان دیگرمجموعه های تحت پوشش شرکت توسعه ، در سالن شماره 3 مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب برگزار شد.

این مراسم با تلاوت قرآن کریم و پخش کلیپ از مجاهدت های شهید حاج قاسم سلیمانی در دفاع از حرم اهل بیت و سخنرانی توسط حجت الاسلام و المسلیمن نقویان آغازگردید و در ادامه ، نوای نوحه خوانی و مرثیه سرایی حاج ابوالفضل شهرابی و حاج فریدون کریم پورعزاداران حاضر در مراسم را شور حسینی بخشید.

گفتنی است در پایان مراسم فوق که به همت شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور برگزار شد ، از حضارمحترم پذیرایی به عمل آمده ، عزاداران مهمان سردار کربلا بودند.


گفتگوی آنلاین
هیچ اپراتوری در حال حاضر آنلاین نمی باشد
لطفا پیغام خود را گذاشته تا در اسرع وقت به آن رسیدگی و در صورت لزوم با شما تماس گرفته خواهد شد