خدمات ويژه مترو به تماشاگران مسابقه استقلال و سپیدرود

شركت بهره برداري متروي تهران و حومه در خط ۵ به تماشاگران مسابقه فوتبال استقلال و سپیدرود در روز پنجشنبه 26 ارديبهشت ماه ۹۸ خدمات ويژه ارائه مي دهد.

به گزارش روابط عمومی مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب به نقل از مجموعه ورزشی آزادی، براساس اعلام شرکت بهره برداری مترو تهران به دلیل برگزاری مسابقه فوتبال بین این دو تیم در ساعت 21:30 در ورزشگاه آزادی، دو قطار فوق العاده از ورزشگاه آزادی به مقصد گلشهر و صادقیه اعزام خواهد شد.

براساس اعلام شرکت مترو در حال حاضر خط ۵ مترو حد فاصل ایستگاه های تهران (صادقیه) - گلشهر و بالعکس تا ساعت ۲۲:۳۰ دقیقه سرویس دهی دارد اما با توجه به برگزاری مسابقه فوتبال در ساعت 21:30 شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه به منظور تسهیل تردد و رفاه حال تماشاگران در پایان مسابقه دو قطار در سکوهای ایستگاه ورزشگاه آزادی مستقر می کند تا بعد از سوارشدن تماشاگران، به مقصد ایستگاه های تهران (صادقیه) و گلشهر اعزام شود.

تماشاگران مسابقه فوتبال با انتخاب مترو به عنوان وسیله حمل و نقل عمومی، برای رسیدن به ورزشگاه آزادی و بازگشت به مقاصد اولیه خود می توانند سفری ایمن،سریع و پاک را تجربه کنند.گفتگوی آنلاین
هیچ اپراتوری در حال حاضر آنلاین نمی باشد
لطفا پیغام خود را گذاشته تا در اسرع وقت به آن رسیدگی و در صورت لزوم با شما تماس گرفته خواهد شد