همزمان با هفته تربیت بدنی صورت گرفت/

همایش پیاده‌روی کارکنان وزارت ورزش و شرکت توسعه در مجموعه ورزشی انقلاب

به مناسبت هفته تربیت بدنی و در پنجمین روز از این هفته که با شعار "ورزش، توانمندی و امید به آینده" نامگذاری شده است، کارکنان وزارت ورزش و شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور در همایش پیاده روی که با حضور معاونان وزارت ورزش و مدیرعامل شرکت توسعه در جاده تندرستی مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شد، شرکت کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه به نقل از ایسنا، این مراسم با حضور حسن کریمی مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی، عبدالحمید احمدی معاونت فرهنگی و توسعه ورزش همگانی، جمشید تقی زاده معاون حقوقی امور مجلس و هماهنگی امور استانهای وزارت ورزش، موسوی رییس هیات مدیره صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان و جمعی از مدیران ستادی وزارت و ورزش و جوانان و شرکت توسعه برگزار شد.

عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی، هدف از برگزاری این همایش را توسعه ورزش همگانی عنوان کرد و افزود:‌ هفته تربیت بدنی نباید تنها به یک هفته خلاصه شود ما باید بتوانیم در جهت سلامتی جامعه ورزش هر روز هفته را به نام تربیت بدنی نامگذاری کنیم تا بتوانیم در تمام بیماری‌ها و هم‌چنین کم تحرکی غلبه کنیم. بدون شک ورزش تاثیر بسزایی در بهره‌وری انجام وظایف کارکنان و آحاد جامعه خواهد داشت.

وی در پایان خاطرنشان کرد:‌ ورزش سبب می‌شود تا بتوانیم اعتماد به نفس خود را افزایش دهیم و در جهت ایجاد جامعه سالم گام‌های موثری برداریم.


گفتگوی آنلاین
هیچ اپراتوری در حال حاضر آنلاین نمی باشد
لطفا پیغام خود را گذاشته تا در اسرع وقت به آن رسیدگی و در صورت لزوم با شما تماس گرفته خواهد شد