اجاره‌بهای ۳ماه را از بهره‌برداران دریافت نکردیم
به گزارش روابط عمومی انقلاب مدیر مجموعه ورزشی انقلاب در مصاحبه با رادیو گفتکو اظهار داشت :اجاره بهای سه ماه را از بهره برداران دریافت نکردیم

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ فتحی با بیان اینکه مجموعه انقلاب به عنوان یکی از پرتردد ترین اماکن ورزشی کشور است، اظهار کرد: مجموعه انقلاب روزانه بین ۴ تا ۶ هزار نفر بازدید کننده و استفاده کننده دارد.

وی افزود: مجموعه ورزشی انقلاب مانند شهرداری و اماکن ورزشی دیگر تابع تصمیمات ستاد ملی کروناست. در واقع این مجموعه با توجه به دستورات بالادستی و رعایت پروتکل‌های بهداشتی حاکم بر اماکن ورزشی، در اختیار تمام بهره برداران است.

مدیر مجموعه ورزشی انقلاب گفت: تمامی بخش‌های این مجموعه به جز سالن‌های بدنسازی و استخرهای سرپوشیده با کنترل ورود از طریق تب‌سنجی و اجبار استفاده از ماسک برای بهره‌مندی تمام خواهران و برادران باز است.

فتحی عنوان کرد: موازینی که ابلاغ و در دسترس عموم قرار می‌گیرد پیوست‌هایی دارد که شامل دستورالعمل‌های گوناگون برای بخش‌های مختلف است که به واحدهای مختلف اعلام می‌شود.

وی در ادامه بیان کرد: برابر تکالیف معین شده از سوی وزارت ورزش، مبلغ اجاره ماه‌های اسفند، فروردین و اردیبهشت به دلیل شیوع ویروس کرونا از هیچ یک از بهره برداران مجموعه ورزشی انقلاب دریافت نشده و این باعث کاهش ۴۰ میلیارد تومانی درآمد اماکن ورزشی شده است.

مدیر مجموعه ورزشی انقلاب افزود: در روزهای اخیر که ورزشگاه‌ها با کمترین ظرفیت خود مشغول به کار هستند، شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی نهایت همکاری و مساعدت خود را با همکاران در حوزه بهره‌برداری داشته و خواهد داشت.

فتحی در بخش دیگری از مصاحبه با رادیو خاطرنشان کرد: تمام تلاش ما این است که بتوانیم بخشی از زیان وارد شده به ورزش کشور در جریان شیوع این بیماری را جبران کنیم.

وی همچنین اظهار کرد: بنده هر روز در مجموعه ورزشی انقلاب با بهره برداران مراوده دارم و از حال آنها باخبرم. نهایت تلاش ما و مسئولین شرکت حل مشکل آنهاست چرا که این افراد شرکای تجاری و دارای منافع مشترک با ما هستند.

فتحی اظهار امیدواری کرد: با توجه به اقدامات صورت گرفته، در این حوزه شاهد خبرهای خوبی در آینده نزدیک خواهیم بود و امید است با تصمیمات به موقع و درستی که در ستاد ملی مبارزه با کرونا گرفته می‌شود مشکل عزیزان ورزش به حداقل برسد.


گفتگوی آنلاین
هیچ اپراتوری در حال حاضر آنلاین نمی باشد
لطفا پیغام خود را گذاشته تا در اسرع وقت به آن رسیدگی و در صورت لزوم با شما تماس گرفته خواهد شد