فراخوان جشنواره بزرگ هنر مفهومی – ورزشی
به نام خدای هنر آفرین
فراخوان جشنواره بزرگ هنر مفهومی – ورشی
روابط عمومی مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب در نظر دارد در جهت تعامل و همزیستیِ بصریِ ورزش با فرهنگ و هنر و زیباسازی فضاهای فرهنگی ورزشی مختلفِ این مجموعه با محوریت فضاسازی ورزشی، طرح های خلاقانه و چشم نواز هنرمندان را اعم از دیوار نگاره ها ، سازه های حجمی و طرحهای تلفیقی برای فضاسازی نقاط مختلف این مجموعه فرهنگی ورزشی اجرا نماید.
لذا روابط عمومی مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب از هنرمندان ارجمند رشته های هنرهای تجسمی و دانشجویان خلاق و علاقمندان صاحب ذوق دعوت می نماید تا در این رقابت بزرگ فرهنگی هنری شرکت نمایند.
شرایط ارائه طرحها :
• طرحهایی که با الهام گرفتن از فضای داخلی مجموعه و فعالیت های ورزشی شکل گرفته باشند از امتیاز ویژه در داوری برخوردار خواهند بود.
• هنرمندان میبایست در طراحی و ساخت ، از مواد و متریال با دوام استفاده نمایند تا با توجه به تغییرات فصلی و جانمایی آثار در فضای باز خارجی کمترین صدمه به آثار وارد آید تا اثر هنریشان مدت بیشتری از فرصت حضور در معرض نمایش عمومی برخوردار باشند.
• طرحهای پیش ساخته که فقط نیاز به نصب در مجموعه را دارا باشند از امتیاز ویژه در جریان داوری برخوردارند.
• هر هنرمند باید امکان اجرای طرح در مجموعه را داشته باشد.
• هزینه های تولید اثر هنری بر عهده ی هنرمند خواهد بود و مجموعه انقلاب بعنوان یک نمایشگاه دائمی از آثار هنرمندان عمل خواهد نمود.
• بعد از اجرا ، مالکیت مادی آثار به مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب و مالکیت معنوی اثر به هنرمندان ارجمند تعلق خواهد داشت.
• طرحها میبایست مبتنی بر فرهنگ ایرانی – اسلامی باشد و تقویت کننده فرهنگ ملی باشند.
• در ضمیمه ی طرحها می بایست پیشنهاد جانمایی ، متریال اثر و مدت زمان اجرای طرح پیش بینی شده باشد.
• طرحهای پیشنهادی میبایست بصورت تصویر با فرمت jpg و با رزولوشن 500-700 مگابایت به دبیرخانه جشنواره ارائه گردند.
گفتنی ست علاوه برهدایای ارزشمندی چون تخصیص عضویت رایگان مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب، و امکان بهره برداری از آفرها و بسته های پیشنهادی ویژه ی این مجموعه ، طرحهای برنده در نمایشگاهی دائمی توسط خود هنرمند در فضاهای مجموعه انقلاب اجرا خواهد شد و در معرض دید علاقمندان و مراجعین فرهیخته ی این باشگاه قرار خواهند گرفت.
هنرمندان ارجمند می بایست طرح اثر خود را نهایتا تا انتهای اسفند ماه 1400 خورشیدی به نشانی : تهران – بزرگراه سئول – مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب – ساختمان اداری – روابط عمومی یا پست الکترونیک : enghelabfestival1400@gmail.com و تلفن واتس آپی 09337547495 ارسال نمایند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر هنرمندان میتوانند در ساعات اداری روزهای شنبه تا چهارشنبه با شماره تلفن 26216223-021 داخلی 517 تماس حاصل نمایند.
روابط عمومی مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب


گفتگوی آنلاین
هیچ اپراتوری در حال حاضر آنلاین نمی باشد
لطفا پیغام خود را گذاشته تا در اسرع وقت به آن رسیدگی و در صورت لزوم با شما تماس گرفته خواهد شد