بازدید وزیر ورزش آذربایجان از آکادمی ملی المپیک و مجموعه ورزشی آزادی

وزیر جوانان و ورزش آذربایجان و هیات همراهش که به منظور سفری دو روزه وارد تهران شده بودند عصر دوشنبه از امکانات آکادمی ملی المپیک و بخش های مختلف مجموعه ورزشی آزادی بازدید کردند.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان رحیم اف وزیر جوانان و ورزش آذربایجان از بخش های مختلف و امکانات آکادمی ملی المپیک بازدید کرد. در این بازدید دکتر قراخانلو رییس آکادمی ملی المپیک توضیحاتی در مورد سالن ها، استخر بازپروری، سالن سنجش، امکانات و تجهیزات بخش های دیگر آکادمی توضیحاتی را به رحیم اف داد.

پس از این دیدار وزیر ورزش آذربایجان و هیات همراهش به مجموعه ورزشی آزادی رفتند و ابتدا از سالن ۱۲ هزار نفری بازدید کردند. رحیم اف سپس به پیست دوچرخه سواری مجموعه آزادی رفت و ضمن تماشای قسمت هایی از مسابقات لیگ دوچرخه سواری باشگاه های کشور جوایز نفرات برتر را اهدا کرد.
بازدید از استادیوم یکصدهزار نفری فوتبال، دریاچه قایقرانی و سالن اختصاصی کشتی از دیگر برنامه های امروز رحیم اف و هیات همراهش بود.

گفتنی است حسینی معاون مشارکت های مردمی و جذب سرمایه شرکت توسعه و شعبانلو سرپرست مجموعه ورزشی آزادی در این بازدید وی را همراهی می کردند.


گفتگوی آنلاین
هیچ اپراتوری در حال حاضر آنلاین نمی باشد
لطفا پیغام خود را گذاشته تا در اسرع وقت به آن رسیدگی و در صورت لزوم با شما تماس گرفته خواهد شد