توسط وزیر ورزش و جوانان

پیست دوچرخه سواری سپهبد شهید قاسم سلیمانی در رشت افتتاح شد

پیست دوچرخه سواری بین المللی شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی عصر سه شنبه با حضور دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان و کریمی مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور در رشت بهره برداری شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه، این پیست دوچرخه سواری در زمینی به مساحت ۱۲ هزار مترمربع به بهره برداری رسیده که حدود ۱۰ سال ساخت این پروژه بزرگ به طول انجامید. برای بهره برداری از این پیست دوچرخه سواری بین المللی حدود ۱۸۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

وزیر ورزش و جوانان در حاشیه افتتاح پیست بین المللی دوچرخه سواری رشت گفت: امروز تقریبا تمام مراکز استان ها استادیوم 15هزار نفری دارند و این از برکات انقلاب است. افتتاح پیست های دوچرخه سواری و دو و میدانی در نقاط مختلف کشور همچنان ادامه خواهد داشت.

وی افزود: قبل از انقلاب یک استادیوم آزادی را داشتیم ولی امروز شاهدیم استادیوم 75 هزار نفری نقش جهان اصفهان، 70 هزار نفری یادگار امام تبریز، 50 هزار نفری پارس شیراز و غدیر اهواز و 30 هزار نفری ثامن مشهد بعد از انقلاب و در سال های اخیر تکمیل و در اختیار مردم شریف قرار گرفته است.

وزیر ورزش و جوانان تاکید کرد: امروز در حالی تقریبا تمام مراکز استان های کشور دارای استادیوم 15 هزار نفری هستند که بسیاری از آنها نه تنها در لیگ برتر بلکه در دسته یک هم تیم فوتبال ندارند.

علاوه بر افتتاح این پیست دوچرخه سواری، زمین مینی فوتبال چمن مصنوعی فلکده رشت و همچنین سالن ورزشی چندمنظوره شهدای مدافع حرم فلکده نیز در مجموعه ورزشی سردارجنگل توسط وزیر ورزش و جوانان مورد بهره برداری قرار گرفت.گفتگوی آنلاین
هیچ اپراتوری در حال حاضر آنلاین نمی باشد
لطفا پیغام خود را گذاشته تا در اسرع وقت به آن رسیدگی و در صورت لزوم با شما تماس گرفته خواهد شد