همایش پیاده روی بانوان در مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب /

به مناسبت گرامیداشت هفته ملی سلامت بانوان ایران با حضور کارکنان وزارت ورزش و جوانان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب ، به مناسبت گرامیداشت هفته ملی سلامت بانوان ایران ( سبا ) برنامه پویش همگانی ( پیاده روی ) با شعار " ورزش ، شادابی ، آرامش " امروز دوشنبه مورخ 98/08/13 از ساعت 8 الی 10 صبح در جاده تندرستی مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب برگزار گردید.

همایش بانوان با حضورفرهادی زاد معاون امور بانوان وزارت ورزش و جوانان ، رسولی ، موسوی و جمعی از دیگر مدیران ، معاونین و مسئولین ، همچنین کارکنان وزارت ورزش و جوانان ، شهرداری و مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب با پیاده روی در مسیر جاده تندرستی آغاز و سپس در محل صخره نوردی مراسمی با قرائتی چند از کلام الله مجید ، ورزش صبحگاهی ، سخنرانی سرکار خانم فرهادی زاد معاونت محترم امور بانوان وزارت ورزش و جوانان و سپس مراسم قرعه کشی جهت اهدای جوایز خاتمه یافت .

این مراسم با هدف اطلاع رسانی و حساس سازی گروههای مختلف جامعه در خصوص اولویت های سلامت زنان به عنوان نیمی از جمعیت کشور هفته ملی سلامت بانوان ایرانی برگزار می شود.

در راستای استمرار برنامه ترویج فعالیت جسمانی در مناسبت های ملی سلامت در سه سال اخیر، در سال جاری نیز ترویج فعالیت بدنی برای شادابی وتندرستی زنان ایران به عنوان موضوع اصلی انتخاب و این همایش با شعار ورزش شادابی، آرامش برگزار شد.

در کشور مانیمی از جمعیت جامعه را زنان تشکیل می دهند و این گروه نقش بسزایی در حفظ سلامت افراد خانواده و نهایتا جامعه دارند. لذا هر نوع برنامه ریزی و تلاش در جهت توانمندسازی آنان، تضمینی برای بهره مندی از کودکانی سالم، خانواده ای مستحکم و اجتماعی متعالی خواهد بود.

فرهادی زاد معاونت امور بانوان وزارت ورزش و جوانان در خصوص اهمیت ورزش در سلامت بانوان و نیاز به فعالیت و تحرک بدنی و برنامه ریزی جهت اختصاص دادن به ورزش درراستای سلامت جسمی و روحی بانوان تأکید نموده ، آن را جزو لاینفک برنامه های روزمره هر انسان شاداب ، سالم و با نشاط دانست .


گفتگوی آنلاین
هیچ اپراتوری در حال حاضر آنلاین نمی باشد
لطفا پیغام خود را گذاشته تا در اسرع وقت به آن رسیدگی و در صورت لزوم با شما تماس گرفته خواهد شد