افتتاح نمازخانه جدید مجموعه ورزشی انقلاب و برگزاری مراسم سوگواری فاطمیه

نمازخانه جدید مجموعه ورزشی انقلاب با حضور مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی ورزش و جوانان و مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب به نقل از شرکت توسعه، ظهر امروز چهارشنبه 17 بهمن ماه نمازخانه و سرویس های بهداشتی جدید مجموعه ورزشی انقلاب در مجاورت جاده تندرستی و زمین گلف با حضور "نیک بین" مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی ورزش و جوانان و "مهندس کریمی" مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور افتتاح گردید.

ایشان ضمن بازدید از نمازخانه مذکور، از زحمات پیمانکار این پروژه تقدیر کردند. پیش از این مراسم نیز، نماز جماعت، سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین "قربانی" و مداحی "حاج ابوالفضل قیاسی" در سوگ حضرت فاطمه زهرا (س) و ایام فاطمیه برگزار شد.

گفتنی است در این مراسم "سردار قاسمی" مشاور وزیر در امور ایثارگران، "رحمانی" مدیرکل امور استانها، "مولایی" مدیرکل توسعه ورزش همگانی، "زورقی" مدیرکل نظارت بر اماکن ورزشی، "ناظمی" مدیر کل روابط عمومی وزات ورزش و جوانان، "حسینی" و فتح الهی" معاونین شرکت، "لاله" مدیر مجموعه انقلاب و جمعی از مدیران و کارکنان ستادی نیز حضور داشتند.


گفتگوی آنلاین
هیچ اپراتوری در حال حاضر آنلاین نمی باشد
لطفا پیغام خود را گذاشته تا در اسرع وقت به آن رسیدگی و در صورت لزوم با شما تماس گرفته خواهد شد