استخر بانوان و آقایان آفتاب
( ورزشی )
معرفی
اطلاعات تماس
تعرفه
موقعیت مکانی
مجموعه بین المللی آفتاب در سال 95 به مدت 11 ماه توسط شرکت سرمایه گذاری پردیس طلوع هستی در زمینی به مساحت یک هکتار با زیر بنای حدود 8000 متر مربع همراه با برترین و به روزترین تجهیزات بین المللی احداث شد.
قسمت سرپوشیده شامل استخر قهرمانی 33 متر ، استخر کودک ، استخر آب درمانی و استخر ورزش های آبی در مساحت 4000 متر مربع با طراحی منحصر به فرد و فراهم نمودن فضایی عاری از رطوبت ، محیطی جذاب و با نشاط را پدید آورده است .
قسمت روباز شامل استخر چهارفصل ، جکوزی 15 نفره ، حوضچه آب سرد و سوناهای خشک و بخار در مساحت 3000 متر مربع با فضاسازی و نورپردازی زیبا و مدرن محیطی زیبا و آرامش بخشی را باامکان استفاده در تمام فصول فراهم کرده است .
تمامی استخرهای مجموعه بین المللی آفتاب با بهره گیری از به روز ترین و معتبرترین دستگاههای تصفیه نمکی توانسته بالاترین سطح کیفی سلامت آب را برای استفاده تمامی سنین پدید آورد.
قسمت بدنسازی با مساحت 1000 متر مربع شامل سالن دستگاه و وزنه در طبقه همکف و سالن هوازی مشرف به مجموعه استخرهای سرپوشیده در طبقه بالا ، تجهیز شده با برترین برندهای بین المللی احداث شده است .
جدیدترین رشته های آبی ، درمانی و بخش سلامتی و تندرستی زیر نظر پزشکان و مربیان متخصص ورزشی در مجموعه بین المللی آفتاب آموزش داده می شود.
بخش رستوران و کافی شاپ با کادری مجرب و دوره دیده در زمینه صنعت غذایی آماده ارائه خدمات به مشتریان محترم می باشد.
مرکز ماساژ مجموعه بین المللی آفتاب با دارا بودن کادری حرفه ای ، همراه با استانداردهای بین المللی خدمات ماساژ را به مشتریان ارائه می نماید.
مجموعه بین المللی آفتاب اولین باشگاه آبی در ایران می باشد که دارای استخری مجزا جهت آب درمانی و تجهیزات خاص ورزشی در آب کلیه دوره های آبی را زیر نظر پزشکان و متخصصان ورزش های آبی برگزار می نماید.همچنین بخش آکادمی شنای مجموعه آفتاب با همکاری اساتید برتر فدراسیون شنا و نجات غریق ارائه خدمات می نماید.


گفتگوی آنلاین
هیچ اپراتوری در حال حاضر آنلاین نمی باشد
لطفا پیغام خود را گذاشته تا در اسرع وقت به آن رسیدگی و در صورت لزوم با شما تماس گرفته خواهد شد